neprihlásený používateľ
C21  FRANC.KOLONIE v západ Afrike

C21 FRANC.KOLONIE v západ Afrike

Tovar: Používaný              Dodanie do: 10 dní
Platnosť: mesiac +

Kúp teraz:
0.40 €
Počet tovarov:
z 1 ks

Aukcie predajcuOpýtať sa predajcuNahlásiť aukciu

Predajca:                     vinco49 (4148)

Predajca ponúka/akceptuje nasledovné možnosti:

Prevod - Doporučená zásielka0.00 €
Pozrite si prosím i viaceré moje aukcie / AUKCIE PREDAJCU/ - ušetríte na poštovnom. Poštovné účtujem podľa aktuálneho "cenníka Slovenskej pošty http://cennik.posta.sk/ . "Doporučené" poštovné je len pri nákupe nad 25 €. Nákup pod 25€ realizujem v dôsledku PANDEMIE len obyčejným dopisom ! Môžte nakupovať i dlhšie obdobie a po ukončení všetkých vydražených aukcií ma kontaktujte e-mailom na / vinco49@centrum.sk /. Platba za Vami vydražené aukcie je možná: na môj účet do Slovenskej Poštovej Banky, IBAN.
SK2565000000000092572339 alebo doporučenou listovou zásielkou resp. poštovou poukážkou. Po mojom obdržaní financií za daný aukčný predaj Vám do 7-dní vydražené známky zašlem na Vašu adresu. V prípade akýchkoľvek nejasností ma kontaktujte e-mailom. Veľmi rád odpoviem. Tu mi i zašlite výber známky z HR /z hromadnej ponuky/ Napr.HR 10 známka 2 z prava v prvom rade z hora.. Ďakujem.
Čísla pri aukciách nie sú katalógové čísla /Michel, Scott a pod./ sú len pre orientáciu pri predaji.

Postupne budem ponúkať na aukčný predaj ďalšie prebytky. Viac vydražených aukcií - jedno poštovné. Neúčtujem si žiadne iné poplatky /balné, manipulačný a pod./.
Popis predmetu: stav viz. sken.

História nakupovania Kúp teraz

Zatiaľ žiadny nákup... :-(
0.06