neprihlásený používateľ
WIFI - Router, D-Link DI-524
WIFI - Router, D-Link DI-524WIFI - Router, D-Link DI-524

WIFI - Router, D-Link DI-524

Tovar: Používaný              Dodanie do: 1-2 dni
Platnosť: mesiac +

Kúp teraz:
15.00 €
Počet tovarov:
z 1 ks

Aukcie predajcuOpýtať sa predajcuNahlásiť aukciu

Predajca:                     ozon (2652)

WIFI - Router, D-Link DI-524

Bezdrôtový smerovač D-Link AirPlusG DI-524 je ideálne sieťové riešenie pre domácnosti a malé kancelárie. Tento smerovač spája vysokorýchlostnú bezdrôtovú technológiu 802.11g a robustnú firewallovú zabezpečovaciu funkciu, aby poskytol širokopásmové pripojenie k Internetu pre malé pracovné skupiny. Je to ideálne zariadenie pre tých, ktorí budujú svoju prvú bezdrôtovú sieť, a tiež pre skúsenejších užívateľov, hľadajúcich lepšiu ochranu siete a filtrovanie obsahu.

Vysokorýchlostné bezdrôtové spojenie
Smerovač DI-524 ponúka prostredníctvom svojich bezdrôtových kanálov maximálnu rýchlosť bezdrôtového spojenia až 54 Mb/s, a tak umožňuje sledovanie streamovaného videa a používanie ďalších aplikácií, náročných na šírku pásma, napríklad on-line hranie alebo prenos videoklipov, bez obťažujúcich ethernetových káblov. Schopnosť obslúžiť širokopásmové aplikácie robí prenos programov v reálnom čase príjemnejší a efektívnejší.

Pokročilý zabudovaný firewall
Zabudovaný firewall DI-524 neuľahčuje prienik hackerov do vašej siete. Firewall obsahuje funkcie, ktoré povolia alebo zablokujú možnosť otvorenia určitých portálov pre určité aplikácie. Pre pravidlá firewallu je možné použiť časový rozvrh, aby boli určité porty otvorené len v určitej dobe a inak uzavreté. Funkcie ako filtrovanie obsahu, filtrovanie MAC, blokovanie URL a blokovanie domén sú užitočné nástroje, ktoré zabraňujú nežiadúcim votrelcom v pripojení sa k vašej siete lebo nedovoľujú prehliadať zakázané stránky.

Ľahká inštalácia a bezpečný prenos dát
DI-524 má jednoduchého, inteligentného sprievodcu inštalácie s webovým rozhraním, ktorý užívateľom umožňuje rýchle nakonfigurovať smerovač a pripojiť počítače pre pridelenie vysokorýchlostného pripojenia k Internetu, súborov, zdrojov a hier alebo pre komunikáciu. Bezdrôtoví klienti môžu byť bezpečne pripojení k sieti s použitím 64– alebo 128bitového WEP šifrovaných dát.

Integrovaný ethernetový prepínač
Integrovaný prepínač so 4 portmi umožňuje ľahké pripojenie až 4 počítačov. Ušetrí vám to náklady na kúpu a inštaláciu samostatného prepínača pre káblové pripojenie počítačov k sieti.


Predajca ponúka/akceptuje nasledovné možnosti:

Dobierka - Balík 2. triedy3.70 €
Osobný odber0.00 €
Prevod - Doporučená zásielka2.70 €
Pri platbe vopred na účet zadajte:
V.S.: číslo aukcie
Do správy: Priezvisko /Last Name/
Pri platbe z Čiech na Slovensko odporúčam platbu Pay Pal alebo priamy vklad ČSOB
Zo zahraničia akceptujem platbu PayPal
Číslo účtu ČSOB: 4008862500/7500
IBAN: SK4975000000004008862500
BIC kód SWIFT: CEKOSKBX

História nakupovania Kúp teraz

Zatiaľ žiadny nákup... :-(
0.13