neprihlásený používateľ
Kamera do auta HD 6x IR diódy pre nočné videnie

Kamera do auta HD 6x IR diódy pre nočné videnie

Tovar: Nový              Dodanie do: 1-2 dni
Platnosť: mesiac +

Kúp teraz:
33.00 €
Počet tovarov:
z 1 ks

Aukcie predajcuOpýtať sa predajcuNahlásiť aukciu

Predajca:                     ozon (2651)Kamera do auta HD 6x IR diódy pre nočné videnie

Popis:

Každým dňom pribúdajú na cestách neporiadny vodiči, ktorý svojou jazdou ohrozujú ostatných účastníkov premávky. Chráňte sa pred nimi! Zaznamenajte Vašu jazdu autom do "čiernej skrinky". V prípade nehody Vám záznam poslúži ako dôkaz Vašej neviny. Toto a spustu ďalších využití ponúka nová profesionálna HD videokamera do auta s 2,5" farebným LCD displejom a 6 IR LED diodami pre nočné videnie. Čierna skrinka do auta je zariadenie, ktoré monitoruje a zapisuje dôležité údaje o jazde auta a uchováva ich pre prípad nehody, či dopravného priestupku, takto získate v prípade nehody nezvratný dôkaz !!!

HD videokamera do auta je skvelým riešením pre Vaše auto. Potrebujete zaznamenať Vašu jazdu? Chcete zdokumentovať dopravný priestupok ? Alebo si v pohodlí domova prehliadnuť Vaše cestovanie autom? Profesionálna HD videokamera do auta zaručuje veľmi jednoduchú inštaláciu, kameru stačí pomocou priloženej prísavky jednoducho pripevniť na sklo a tím všetka inštalácia končí. Kamera do auta, tzv. čierna skrinka s nočným videním (6x IR - infračervené LED diódy). Nočne videnie umožňuje vytvárať videozáznam i pri zlých svetelných podmienok. Nahráva popr. fotí celu Vašu cestu. Kameru pripnete pomocou prísavky jednoducho na čelné sklo a kamera začne nahrávať Vašu jazdu. Jednoduché ovládanie i napájanie vďaka Li-ion batérií, popr. priloženého adaptéru do zapaľovača. Kamera je nastaviteľná v 2 smeroch, môžete si ju tak natočiť podľa potreby. Teleso kamery je odnímateľné, nemusíte tak vždy demontovať celý držiak. V kamere je zabudovaný mikrofón. Všetky funkcie a nastavenia sú podrobne popísané v priloženom návode. Vhodné na dlhé cestovanie, ale i na denné jazdenie, plní funkciu čiernej skrinky, stane sa Vaším svedkom udalosti. Automatické premazávanie starých záznamov.

Technické parametre:
Farba: čierna
Napájanie: batérie/adaptér
Rozlíšenie kamery: 1280x960 (720p)/ 720x480/ 640x480
Materiál: plast
Rozmery balenia: 140 × 120 × 90 mm
Formát videa: AVI
Nahrávacie sekcie: 2/5/15 minút
Podpora kariet: SD/MMC karty od 1-32 GB
Dátum a čas: Áno časová aj dátumová pečiatka
Obsah balenia:
Palubná videokamera s nočným videním
Batérie
Nabíjačka do auta
USB kábel
Držiak s prísavkou na čelné sklo
Návod na použitie    

Představení kamery

Samotná kamera je podobná modelům Connect IT, Eltrinex nebo Gembird. S poslední jmenovanou má ostatně mnoho společného, obě kamery se liší v zásadě jen tvarem a zpracování plastů. Dražší kamera Portable má otočný displej (až o 180°) a navíc je vybavena také šesticí infračervených diod pro noční vidění. Jak už však bylo řečeno v minulých kapitolách, jejich praktický přínos je de facto nulový. Kamera je plastová a dílenské zpracování není na nijak závratné úrovni. Video se nahrává na paměťovou kartu typu SD, podporované jsou karty s kapacitou až 32 GB. Formát videa je AVI, kontejner MPEG4.

Jak už bylo řečeno výše, kamera Portable má optiku a firmware shodný s modelem Gembird. Uživatelské rozhraní obou karet je tedy shodné a dovolím si citovat text uvedený u kamery Gembird.

Kamera je osazena malým 2,5" displejem, který má jednoduché grafické rozhraní shodné s kamerou Portable (obě kamery se liší jen plastovými kryty, optiku mají stejnou). Stejně jako u všech zbylých kamer lze natáčet video i fotit, většinu zákazníků však bude zajímat především první jmenovaná funkce. Video lze natáčet v maximálním rozlišení 1280 × 960 px a dle tvrzení výrobce by mělo být zorné pole kamery 120°.

Nastavení kamery je strohé a měnit můžete jen základní parametry jako je rozlišení videa, délka nahrávaných záznamů, detekce pohybu, nahrávání zvuku nebo časový vodoznak. V praxi však větší počet nastavení není třeba a i u kamer, které umožňují kupříkladu nastavení vyvážení bílé nebo expozice, doporučuji ponechat automatické nastavení.

Montáž

Kamera má jednoduchý držák shodný s několika dalšími modely. Dvě osy však pohodlně stačí k tomu, abyste kameru mohli nastavit přesně do požadovaného směru. Dobré je, že je kamera připevněna „naležato“ a výhled z auta omezuje jen minimálně.

Velký test šesti kamer do auta — vyplatí se být připravený

Velký test šesti kamer do auta — vyplatí se být připravenýVelký test šesti kamer do auta — vyplatí se být připravený

Kvalita obrazu: klik na obr. ukážka videa

Protože má kamera Portable stejnou optiku jako model Gembird, je i kvalita videa logicky stejná. Je ale dostatečná k tomu, aby obraz mohl posloužit jako důkazní materiál v případě nehody.

Obraz tak obsahuje více užitných informací než u většiny ostatních kamer (Connect IT, Eltrinex a především Genius).

Hodnocení

Kamera Portable DVR T301 je v zásadě shodná s kamerou Gembird DCAM-001. Obě kamery se liší jen plastovým pouzdrem, délkou výdrže na akumulátor a infračervenými diodami, platí pro ně tedy podobná hodnocení. Portable DVR tedy patří mezi nejlevnější kamery do auta na trhu a dobře zvládá základní funkce — nabízí dostatečnou (rozumějme průkazní) kvalitu obrazu při jízdě ve dne i v noci, nezavazí ve výhledu a při jízdě nijak neruší. Líbila se mi také nadprůměrná výdrž na akumulátor. Kamera Portable DVR si tak zaslouží doporučení ke koupi.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
              
    
 

 
 


Predajca ponúka/akceptuje nasledovné možnosti:

Dobierka - Doporučená zásielka4.50 €
Osobný odber0.00 €
Prevod - Doporučená zásielka3.50 €
Zásielka do zahraničia EU5.30 €
Zásielka do zahraničia svet7.00 €
Zásielka do zahraničia zo Slovenska do Čiech4.90 €
Pri platbe vopred na účet zadajte:
V.S.: číslo aukcie
Do správy: Priezvisko /Last Name/
Pri platbe z Čiech na Slovensko odporúčam platbu Pay Pal alebo priamy vklad ČSOB
Zo zahraničia akceptujem platbu PayPal
Číslo účtu ČSOB: 4008862500/7500
IBAN: SK4975000000004008862500
BIC kód SWIFT: CEKOSKBX

Parametre tovaru:

FarbaČierna a jej variácie

História nakupovania Kúp teraz

Zatiaľ žiadny nákup... :-(
0.04
Vážení priatelia,oznamujem Vám že od dnešného dňa nebude fungovať automatické zverejňovanie inzerátov. Musíte to robiť sami. Je to z dôvodu vážnej choroby kedy nebudem ako administrátor dostupný tri mesiace. Všetkým sa ospravedlňujem.