neprihlásený používateľ
Video server ,  OZONvision OZHO100

Video server , OZONvision OZHO100

Tovar: Nový              Dodanie do: 10 dní
Platnosť: mesiac +

Kúp teraz:
190.00 €
Počet tovarov:
z 20 ks

Aukcie predajcuOpýtať sa predajcuNahlásiť aukciu

Predajca:                     ozon (2636)Video server OZONvision OZHO100

Video server (tiež video enkodér) je vybavený jedným, alebo viac analogovými video vstupmi, digitalizátorom obrazu, obrazovým kompresorom a webovým serverom so sieťovým/modemovým rozhraním. Video servery digitalizujú analógový zdroj videa a presúvajú pomocou počítačovej siete digitalizované zábery, takže efektívne mení bežnú analógovú kameru na sieťovú kameru. To predstavuje ideálne riešenie pre integráciu so stávajúcim analógovým CCTV (Cloused Circuit TeleVision) systémom.

IP Video Server je ľahko inštalovateľný prevodník, analógového video a audio signálu na LAN. Prístroj vám umožní zdieľať video a audio z analógových kamier v lokálnej sieti alebo po internete.

 

Snímač: 1/3 CMOS/ CCD

Video protokol: TCP, UDP, IP, HTTP, FTP, SMTP, DHCP, DNS,ARP, ICMP, POP3, NTP, Ipsec UpnP, RTP a RTCP

Procesor HISILION Hi 3512:

- ARM926EJ-S, 32-bit RISC processor

- 16 KB instruction cache and 16 KB data cache

- 2 KB tight coupled instruction memory

- Vstavaná MMU pre otvorenie OS

- 264 MHz

Video kodek:

- H.264  Profile@Level 3.0 kódovanie a dekódovanie

- H.264 Predvolené Profile@Level3.0 kódovanie a dekódovanie

- MJPEG/JPEG Predvolené kódovanie a dekódovanie

Video kodek výkon: Dual stream kódovanie (H.264/MJPEG)

Rozlíšenie: D1 720*576, ½ D1 720*288,  CIF 320*288

Počet obrázkov: PAL: 1-25obr./sek.,  NTSC: 1-30obr./sek.

Audio: G.726 kompresia

POE: podpora IEEE 802.3af

Client Software: Podpora Multi-Screen software a CMS

Alarm: 1 kanál výstup

Napájanie: 12V DC ,1A

Spotreba: <5W

Pracovná teplota: -10 ~  + 55° C

Pracovná vlhkosť: 10 ~ 85%
  

Chcete mať svoj majetok pod dohľadom 24 hodín denne, nech ste kdekoľvek?

Chcete sledovať parkovisko, alebo svoje auto pred domom? 
Chcete vidieť, čo robia Vaše deti v záhrade, pri bazéne v byte a pod. 
Chcete vedieť, čo sa robí na Vašej chate, keď ste tam nie prítomný?
Chcete vedieť, čo sa deje vo Vašej firme, keď tam nie ste?

Ak ste , čo len na jednu otázku odpovedali ÁNO,

v tom prípade potrebujete IP kamery, nakoľko tie toto všetko dokážu.

Čo je internetová kamera
V prípade, že k takému pohybu dôjde, kamera na túto skutočnosť upozorní napr. mailom s obrazovou prílohou udalosti, alebo pomocou SMS správy. Ak príde k upozorneniu, môžete si po pripojení na internet pozrieť video, ktoré kamera automaticky uložila pri detekcii pohybu. 
Pri detekcii pohybu môžu kamery spolupracovať s Vaším klasickým alarmom a vyvolať poplach v tomto alarme. Tiež môžu  spúšťať vlastný alarm, sirény, rozsvietiť svetla a pod.

Prečo používať internetové kamery
Ide o pozorovaciu technológiu na digitálnom princípe, takže na rozdiel od klasických analogových systémov prenáša obraz v nezmenenej kvalite i na najvzdialenejšie miesto na svete a neskreslene ho ukladá na zvolené médium, napr. i na viacerých miestach. V každom okamžiku ste informovaný o tom, čo sa robí v priestore pozorovanom kamerami. Kameru môžete diaľkovo ovládať. Obraz môže sledovať zároveň viac užívateľov internetu. Pre pripojenie kamier Vám stačí funkčná internetová prípojka. Pokiaľ máte nainštalovaný analogový kamerový systém je možné ho zachovať v plnom rozsahu a len ho doplniť videoserverom, čo je vlastne analogovo - digitálny prevodník. Pokiaľ máte i datovú sieť, je možné do nej internetové kamery, alebo  videoservery pripojiť, bez nutnosti inštalovať  káblový rozvod.

Popis zariadenia                              
Internetových kamier môžete nainštalovať ľubovoľné množstvo a môžete ich použiť pre on-line (živé) sledovanie Vašich objektov, domácností, záhrad, parkovísk a pod. odkiaľkoľvek na svete, kde je možnosť pripojení k internetu. Sledovanie je možné i z mobilného telefónu.
Počet kamier musí byť zvolený tak, aby ich zorný uhol pokrýval celý sledovaný priestor.
Kamery môžu byť podľa priania i so zvukom a to i obojsmerným a môžete ich pri sledovaní ovládať - natáčať zvisle i vodorovne a optickým zoomom približovať obraz. V prípade požiadavky na nočné videnie môžu byť kamery vybavené infradiodami IR, alebo doplnené prídavnými infrareflektormi, takže vidíte obraz i pri úplnej tme.
Kamery môžu byť zálohované UPS zdrojom, aby pracovali i pri výpadku prívodu prúdu do Vášho objektu, alebo pri jeho úmyselnom vypnutí  vonkajším hlavným vypínačom, alebo ističom. U každej kamery je možnosť v jej zornom poli vybrať ľubovoľne veľkú oblasť, v ktorej bude neustále sledovaný pohyb. Citlivosť kamery na pohyb sa dá nastaviť tak, aby nedošlo k poplachu zbytočne (napr. prelet vtáka, pohyb myši, mačky a pod.)

V prípade detekcie pohybu vo Vami vybranom priestore sú obrázky, video ukladané na Váš FTP server, či pevný disk a sú zasielané mailom, alebo  eventuálne na mobilný telefón. Tiež je možnosť nastaviť zasielanie aj keď nie je detekovaný pohyb. 
Pokiaľ prípadný narušiteľ fyzicky nezlikviduje kameru, sú vysielané obrázky a video na Váš vzdialený server, odosielané mailom, alebo nahrávané na ukryté pamäťové médium. Kamery môžu byť samozrejme umiestnené skryto, takže je len malá pravdepodobnosť ich odhalenia. Niekedy je však účelné ukryté kamery kombinovať s viditeľnými, ktoré majú často odstrašujúci účinok. Záznamové zariadenie kamier môže byť uvedené do činnosti nielen pohybom, ale tiež klasickým alarmom inštalovaným v objekte, samostatným dverovým kontaktom na klasických dverách, garážových dverách, vjazdových bránach, výťahových dverách, pohybovým čidlom, hlásičom požiaru, detektorom úniku plynu a rôznymi ďalšími spínacími kontaktmi z akýchkoľvek zariadení.
Pre funkciu kamerového systému a vzdialeného sledovania s možnosťou jeho diaľkového ovládania je vhodné internetové pripojenie s vlastnou verejnou IP adresou a linka s dostatočnou rýchlosťou pre živé sledovanie. V prípade pomalších pripojení sa zmenšuje kvalita obrazu. 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
              
    
 
 
 


Predajca ponúka/akceptuje nasledovné možnosti:

Dobierka - Doporučená zásielka4.50 €
Osobný odber0.00 €
Prevod - Doporučená zásielka3.50 €
Zásielka do zahraničia EU8.00 €
Zásielka do zahraničia svet12.00 €
Zásielka do zahraničia zo Slovenska do Čiech7.00 €
Pri platbe vopred na účet zadajte:
V.S.: číslo aukcie
Do správy: Priezvisko /Last Name/
Pri platbe z Čiech na Slovensko odporúčam platbu Pay Pal alebo priamy vklad ČSOB
Zo zahraničia akceptujem platbu PayPal
Číslo účtu ČSOB: 4008862500/7500
IBAN: SK4975000000004008862500
BIC kód SWIFT: CEKOSKBX

História nakupovania Kúp teraz

Zatiaľ žiadny nákup... :-(
0.03